Відтепер всі діючі системи в домі функціонують не як окремі інструменти, а як єдина ефективна система управління

digitalSTROM — це новий погляд на електричні інсталяції сучасного будинку. Всі системи будинку стають пов'язаними один з одним по електричному кабелю і з'являється можливість їх інтелектуального управління у будь-який момент за допомогою програмного додатка та Інтернет мережі.

Різноманітність фунцкій управління

Різноманітність фунцкій управління

Для стаціонарного управління з урахуванням потреб безпеки та зручності споживачами використовуються клавішні вимикачі та клеми digitalSTROM. Власне побутові системи підключаються до системи управління digitalSTROM через відповідні клеми digitalSTROM. Натиснення на вимикач не тільки відповідає за світло, відтепер можливо поєднати режими роботи багатьох систем. Наприклад, одним дотиком вимкнути все, окрім холодильника та сигналізації; двома - увімкнути світло в усьому будинку одночасно; трьома - увімкнути кондиціонери. Комбінацій може бути безліч.

Цифрове керування струмом

Цифрове керування струмом

Основні три компоненти системи встановлюються в електричній шафі будинку на DIN-рейку. Сервер та вимірювач разом становлять розум системи. При чому сервер, що виводить систему в мережу Інтернет, за будь-якого розміру системи необхідний лише один, а вимірювачів допустимо до 62, так як останній розрахований на конкретний рівень навантаження. У межах однієї інсталяції кілька вимірювачів спілкуються між собою і з сервером по 2-х провідній шині, використовуючи фірмовий протокол. Третій пристрій - фільтр, необхідний для функціонування роботи системи digitalSTROM, що використовує навантажений різними факторами силовий кабель.

Система Smart Home - текст внизу

Інтуїтивно зрозуміла у використанні та проста в установці, система Smart Home від німецько-швейцарської компанії digitalSTROM взаємодіє на базі існуючі електромережі з усіма електроприладами в будинку. Система використовує запатентований датчик digitalSTROM та управляється за допомогою вимикачів світла, через смартфон або планшет. Мініатюрний цифровий інтелект digitalSTROM, не втручаючись в існуючий дизайн інтер’єру, робить кожен дім «розумним», а життя комфортним. Система може бути розширена в будь-який момент, або переустановлена в новому помешканні.  Користувач отримує можливість гнучко управляти енергоспоживанням всіх пристроїв і, як наслідок, мінімізувати витрати на електроенергію та підвищити рівень безпеки.