Ключові компоненти

Основні елементи системи «Розумний Дім» від digitalSTROM встановлюються в шафу електрозапобіжників. Розглянемо варіант для квартири (при максимальному рівні струму 16 А). Необхідними пристроями інсталяції є: 
один фільтр — обмежує зону дії команд для даної мережі та усуває зайві перешкоди;
один сервер — задає параметри системи та забезпечує вихід системи в мережу Ethernet;
один вимірювач — містить логіку системи, координує взаємодію усіх елементів та вимірює енергоспоживання. А також клеми, кількість яких визначається кількістю задіяних систем (приладів) у квартирі, які потрібно підключити в систему digitalSTROM.

Вимірювач підключає в систему по лінії електричного струму мініатюрні електронні пристрої - клеми, що приймать та виконують команди. Встановлюються та взаємодіють клеми безпосередньо з окремим електроприладом або вимикачем. Кожен колір клеми відповідає окремій функціональній групі, що полегшує монтаж. Кожна містить свої параметри налаштувань та призначена виконувати до 60 команд. digitalSTROM характеризується відкритим інтерфейсом, отже інсталяція дає можливість зв'язку через Інтернет з усіма приладами електроспоживання за рахунок сервера. У будь-який час доступне дистанційне керування пристроями через смартфон або комп'ютер, а також аналіз їх енергоспоживання.

digitalSTROM дає можливість економії енергоресурсів та інтелектуального управління будинком, заощаджуючи витрати на інфраструктурі системи, так як для передачі керуючих команд використовує електромережу квартири за рахунок запатентованої технології. Всім ключовим компонентам системи властивий простий та прихований монтаж.